WYWÓZ ŚCIEKÓW

Dostrzegając oczekiwania i potrzeby naszych klientów, postanowiliśmy poszerzyć swój zakres usług o branżę asenizacyjną.

Dysponujemy 4 samochodami asenizacyjnym o pojemności zbiorników 6, 10, 19 oraz 20 m3, którymi realizujemy wywóz nieczystości płynnych z szamb, przydomowych oczyszczalni ścieków oraz innych zbiorników bezodpływowych.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również firm i wszelkich placówek użytku publicznego. Obecnie swoje usługi świadczymy na terenie 15 gmin, głównie Zakliczyna, Wojnicza, Gromnika, Czchowa, Gnojnika, Dębna, Iwkowej.

Każda usługa udokumentowana jest fakturą VAT.

Istnieje możliwość zawarcia umowy.

Pracujemy także w SOBOTY.

Posiadamy wszystkie niezbędne licencje i zezwolenia do wykonywania działalności asenizacyjnej.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
W celu zamówienia usługi wywozu nieczystości płynnych, prosimy o kontakt na poniższy numer
telefonu:

Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej

669 665 344

Skontaktuj się z nami!

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Międzynarodowy i Krajowy Przewóz Towarów Kazimierz
Olszański z siedzibą w Roztoce, 32-831 Roztoka 40. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: biuro@olszanski.com.pl , formularz kontaktowy pod adresem: olszanski.com.pl, telefonicznie pod numerem: 601 426 611 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować poprzez e-mail: biuro@olszanski.com.pl  lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności zmierzających do przekazania wszelkich niezbędnych informacji, zgodnych z zapytaniem.