PARKING – RUDA ŚLĄSKA

Zapraszamy firmy transportowe oraz prywatnych właścicieli pojazdów do korzystania z naszego parkingu zlokalizowanego w samym sercu Górnego Śląska – Rudzie Śląskiej. Powierzchnia parkingowa, która oddajemy do Państwa użytku jest:
  • monitorowana i strzeżona 24/h
  • ogrodzona
  • znajduje się tylko 1,8 km od zjazdu z autostrady A4 na Chorzów Batory oraz ok. 15 km od węzła autostradowego A1/A4 (dojazd do parkingu od ul. Batorego i Brzozowej), w pobliżu Grupa DBK/Cracow Truck Center i Biedronka

Ilość abonamentów ograniczona.
Przy stałej współpracy lub większej ilości parkujących samochodów CENY DO NEGOCJACJI !

e-mail: biuro@olszanski.com.pl

Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej

Mariusz Olszański tel. 601-426-611

Mirosław Olszański tel. 697-111-371

Skontaktuj się z nami!

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Międzynarodowy i Krajowy Przewóz Towarów Kazimierz
Olszański z siedzibą w Roztoce, 32-831 Roztoka 40. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: biuro@olszanski.com.pl , formularz kontaktowy pod adresem: olszanski.com.pl, telefonicznie pod numerem: 601 426 611 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować poprzez e-mail: biuro@olszanski.com.pl  lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności zmierzających do przekazania wszelkich niezbędnych informacji, zgodnych z zapytaniem.