NASZA FLOTA

Nasza flota składa się z 45 ciągników siodłowych renomowanych marek takich jak RENAULT. VOLVO, IVECO, SCANIA, DAF oraz naczep KRONE, KÖGEL, KÄSSBOHRER. Do Państwa dyspozycji oddajemy zestawy ciągników siodłowych wraz z naczepami o ładowności 24 tony różnego typu:

  • firanka (dł.: 13,6 m, szer.: 2,48 m, wys.: 2,75 – 2,85 m)
  • coilmulde (dł.: 13,6 m, szer.: 2,48 m, wys.: 2,75 – 2,85 m)
  • naczepa niskopodwoziowa (dł.:12 m, szer.: 2,50 m)

Każdy z pojazdów spełnia normy emisji spalin EURO 6, wyposażony jest w telefon komórkowy i odpowiednią ilość pasów, kantowników oraz mat antypoślizgowych umożliwiających bezpieczny przewóz ładunku.
Aktualnie współpracujemy z firmą Webeye Polska w zakresie monitoringu pojazdów. Nowoczesny system na bazie GPS  możliwia nam śledzenie samochodów w czasie rzeczywistym w każdym miejscu na świecie, monitoring i analizę czasu i stylu jazdy kierowców, pobieranie danych z tachografów oraz pomiar poziomu zużycia paliwa. Dzięki takim rozwiązaniom zarządzanie flotą staje się proste, bardziej efektywne i wpływa na obniżenie kosztów eksploatacji pojazdów. Każdego roku inwestujemy w zakup nowych ciągników siodłowych i naczep, które są wizytówką naszej firmy.

Starsze modele sukcesywnie wymieniamy na nowe. Aktualnie większość naszych samochodów
pochodzi z roczników 2016-1019.

Jeździmy dla najlepszych

Gwarantujemy rzetelność, terminowość oraz realizację usług w oparciu
o wieloletnie doświadczenie.

Skontaktuj się z nami!

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Międzynarodowy i Krajowy Przewóz Towarów Kazimierz
Olszański z siedzibą w Roztoce, 32-831 Roztoka 40. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: biuro@olszanski.com.pl , formularz kontaktowy pod adresem: olszanski.com.pl, telefonicznie pod numerem: 601 426 611 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować poprzez e-mail: biuro@olszanski.com.pl  lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności zmierzających do przekazania wszelkich niezbędnych informacji, zgodnych z zapytaniem.