AUTOSERWIS / SERWIS TIR

AUTOSERWIS
SERWIS TIR

Autoserwis


W ramach usług dla samochodów osobowych oferujemy m.in.:

  • diagnostykę komputerową
  • serwis klimatyzacji
  • wymianę oleju i innych płynów eksploatacyjnych
  • wymianę klocków hamulcowych
  • serwis opon
  • wymianę rozrządu, pasków osprzętu, zawieszenia
  • naprawę ogrzewania postojowego webasto / eberspacher
  • naprawę układów ABS, EBS, ECAS, ADBLU

Serwis TIR

Wykonując licencjonowany przewóz towarów stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, dlatego musimy mieć pewność, że przed wyruszeniem w drogę samochody znajdują się w idealnym stanie, zarówno technicznym jak i wizualnym.

We własnym warsztacie samochodowym znajdującym się w  Roztoce regularnie dokonujemy przeglądu naszych pojazdów. Bogate zaplecze pozwala nam na szybką i sprawną likwidację bieżących usterek i awarii.

Dodatkowo świadczymy usługi serwisowe samochodów ciężarowych dla klientów z zewnątrz – firm oraz osób prywatnych.

 

Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej

SERWIS ROZTOKA: MIROSŁAW OLSZAŃSKI: 697 111 371

SERWIS ZAKLICZYN: 795 620 720

Skontaktuj się z nami!

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Międzynarodowy i Krajowy Przewóz Towarów Kazimierz
Olszański z siedzibą w Roztoce, 32-831 Roztoka 40. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: biuro@olszanski.com.pl , formularz kontaktowy pod adresem: olszanski.com.pl, telefonicznie pod numerem: 601 426 611 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować poprzez e-mail: biuro@olszanski.com.pl  lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności zmierzających do przekazania wszelkich niezbędnych informacji, zgodnych z zapytaniem.