STACJA PALIW

Stacja Paliw Olszański znajdująca się w Zakliczynie przy ul. Grabina 6 została uruchomiona 31 stycznia 2018 r. Wcześniej teren ten był własnością Spółdzielni Produkcyjno – Usługowej „Zakpol” i również funkcjonowała tutaj stacja paliw z niewielkim sklepem rolniczym. W roku 2017 zakupiliśmy teren od firmy „Zakpol” i dokonaliśmy gruntownej rozbudowy i modernizacji stacji oraz obiektów  najdujących się wokół jej budynku.

Obecnie na ul. Grabina 6 znajduje się nowoczesna stacja paliw, przy której funkcjonuje myjnia samochodowa, sklep z częściami rolniczo-motoryzacyjnymi oraz serwis opon i hydrauliki siłowej.
Przyjeżdżając na Stację Paliw OLSZAŃSKI, można nie tylko zatankować paliwo w korzystnej cenie, ale również skorzystać z różnych usług serwisowych, a przy tym zjeść smacznego hot-doga i napić się gorącej kawy.

W sprzedaży:

  • olej napędowy
  • benzyna bezołowiowa 95
  • gaz LPG
  • gaz propan-butan w butlach 11 kg
  • artykuły spożywcze i akcyzowe
  • kawa, herbata, hot-dogi

Stacja czynna jest codziennie w godzinach 06:00 – 22:00.

Serdecznie zapraszamy!
Na stałych klientów czekają korzystne rabaty!

Skontaktuj się z nami!

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Międzynarodowy i Krajowy Przewóz Towarów Kazimierz
Olszański z siedzibą w Roztoce, 32-831 Roztoka 40. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: biuro@olszanski.com.pl , formularz kontaktowy pod adresem: olszanski.com.pl, telefonicznie pod numerem: 601 426 611 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować poprzez e-mail: biuro@olszanski.com.pl  lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności zmierzających do przekazania wszelkich niezbędnych informacji, zgodnych z zapytaniem.