O NAS!

Poznaj nas!

Firma Międzynarodowy i Krajowy Przewóz Towarów Kazimierz Olszański została założona przez Ewę i Kazimierza Olszańskich 6 sierpnia 1986 r.
Swoją działalność na terenie Polski rozpoczęliśmy jako firma rodzinna, mając do dyspozycji wyłącznie jeden samochód. Przez pierwsze lata zajmowaliśmy się głównie przewozem towarów na terenie naszego kraju. Z biegiem czasu sukcesywnie zwiększaliśmy liczbę posiadanych samochodów, co dało koncepcję zatrudnienia pierwszych pracowników. Wysoka jakość świadczonych usług oraz zaangażowanie w dynamiczny rozwój, pozwoliły nam szybko pozyskać nowych klientów i poszerzyć transport krajowy o działalność międzynarodową.

Obecnie nasza firma zatrudnia ponad 100 osób, dysponuje flotą 45 samochodów ciężarowych, posiada własną bazą transportową oraz zaplecze magazynowe. Aktywnie rozwijają się dział transportu i spedycji, prowadzony jest warsztat samochodowy na potrzeby własne oraz klientów z zewnątrz. Dzięki prężnemu rozwojowi i szeregowi inwestycji w ostatnich latach, znacznie poszerzył się zakres świadczonych przez nas usług. W roku 2015 zakupiliśmy pierwsze samochody asenizacyjne i uruchomiliśmy usługi związane z wywozem nieczystości płynnych. Zakupione zostały działki w Rudzie Śląskiej i Wojniczu, na których powstały parkingi dla samochodów ciężarowych i osobowych, a w Zakliczynie w roku 2018 został uruchomiony nowoczesny kompleks usługowo – handlowy, w skład którego wchodzą: stacja paliw z myjnią samoobsługową, sklep rolniczo – motoryzacyjny oraz serwis wulkanizacji i hydrauliki siłowej.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!

Działanie:
POIR.03.04.00. Dotacje na kapitał obrotowy. 

Tytuł projektu:
Dotacja na kapitał obrotowy dla MIKPT Kazimierz Olszański.

Opis projektu:
Wsparcie przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcie bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19. Pomoc finansowa udzielana na podstawie programu nr SA.57015(2020/N).

Dofinansowanie projektu z UE:
286 222,32 zł

Skontaktuj się z nami!

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Międzynarodowy i Krajowy Przewóz Towarów Kazimierz
Olszański z siedzibą w Roztoce, 32-831 Roztoka 40. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: biuro@olszanski.com.pl , formularz kontaktowy pod adresem: olszanski.com.pl, telefonicznie pod numerem: 601 426 611 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować poprzez e-mail: biuro@olszanski.com.pl  lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności zmierzających do przekazania wszelkich niezbędnych informacji, zgodnych z zapytaniem.