PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Opłaca się być lojalnym klientem!

Wystarczy że wypełnisz formularz zgłoszeniowy Karty Stałego Klienta otrzymany od pracownika

Stacji, a otrzymasz kartę rabatową uprawniającą do zniżki na zakup paliwa.
Do każdego tankowania naliczany będzie rabat w wysokości 5 gr/l lub 10 gr/l oraz przyznawane będą punkty, które potem można wymienić na żetony do myjni bezobsługowej.

Dodatkowo można otrzymać punkty za zakup produktów na naszej stacji (z wyłączeniem produktów akcyzowych) oraz w sklepie rolniczo-motoryzacyjnym.

Każde wydane 50 zł to 1 punkt. Zebrane 30 punktów uprawnia do otrzymania 1 żetonu na myjnię (szczegóły w Regulaminach).

Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej

 577 401 301

Skontaktuj się z nami!

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Międzynarodowy i Krajowy Przewóz Towarów Kazimierz
Olszański z siedzibą w Roztoce, 32-831 Roztoka 40. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: biuro@olszanski.com.pl , formularz kontaktowy pod adresem: olszanski.com.pl, telefonicznie pod numerem: 601 426 611 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować poprzez e-mail: biuro@olszanski.com.pl  lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności zmierzających do przekazania wszelkich niezbędnych informacji, zgodnych z zapytaniem.