TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Poznaj nas!

Transport krajowy i międzynarodowy
Podstawowym filarem naszej działalności jest transport drogowy towarów na terenie Polski, krajów Unii Europejskiej oraz Półwyspu Bałkańskiego. Oferujemy swoje usługi zarówno w eksporcie jak i imporcie towarów oraz realizujemy przewozy kabotażowe we wszystkich krajach członkowskich.

Posiadamy wszystkie niezbędne licencje, zezwolenia i certyfikaty uprawniające do przewozu towarów na terenie Europy oraz pełne ubezpieczenie w zakresie OC Przewoźnika i OC Spedytora. Wykwalifikowana kadra kierowców, obsługa wielojęzycznych spedytorów oraz szeroka baza partnerskich firm transportowych rozwinięta podczas 30-letniej działalności pozwalają nam zaoferować pełen zakres usług transportowych i spedycyjnych.

Jesteśmy otwarci na stałą współpracę z polskimi i zagranicznymi firmami spedycyjnymi lub produkcyjnymi w zakresie wynajmu ciągników siodłowych i/lub naczep. Oferujemy możliwość krótko-
lub długoterminowego wynajmu zestawów ciężarowych z kierowcą jako podwykonawca na trasach w kraju i za granicą. Gwarantujemy rzetelność, terminowość oraz realizację usług w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

Zapraszamy do współpracy!

Jeździmy dla najlepszych

Gwarantujemy rzetelność, terminowość oraz realizację usług w oparciu
o wieloletnie doświadczenie.

Skontaktuj się z nami!

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Międzynarodowy i Krajowy Przewóz Towarów Kazimierz
Olszański z siedzibą w Roztoce, 32-831 Roztoka 40. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: biuro@olszanski.com.pl , formularz kontaktowy pod adresem: olszanski.com.pl, telefonicznie pod numerem: 601 426 611 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować poprzez e-mail: biuro@olszanski.com.pl  lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności zmierzających do przekazania wszelkich niezbędnych informacji, zgodnych z zapytaniem.