SAMOCHODY ASENIZACYJNE

SAMOCHODY ASENIZACYJNE

Aby świadczyć usługi asenizacyjne, konieczne jest dysponowanie specjalistycznym sprzętem, który umożliwi opróżnienie zbiornika, transport i zrzut nieczystości ciekłych do stacji zlewnej. W tym celu wykorzystuje się wyspecjalizowane pojazdy asenizacyjne, dzięki którym można bezpiecznie i szybko pozbyć się nieczystości bez ryzyka zanieczyszczenia środowiska.

Nasza firma aktualnie posiada 4 pojazdy asenizacyjne marek DAF, STEYR, VOLVO, które umożliwiają wyjątkowo szybki, fachowy i efektywny wywóz nieczystości płynnych. Samochody posiadają zbiorniki o
pojemnościach 6 m3 , 10 m3 , 19m3 oraz 20 m3, dzięki czemu możemy realizować zlecenia różnego typu.
Każdy samochód posiada wąż o długości 15-18 m, co umożliwia opróżnianie i podjazd do nawet trudno dostępnych szamb. Regularny wywóz nieczystości płynnych to gwarancja sprawnego systemu kanalizacyjnego oraz dbałości o środowisko naturalne.

Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej

669 665 344

Skontaktuj się z nami!

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Międzynarodowy i Krajowy Przewóz Towarów Kazimierz
Olszański z siedzibą w Roztoce, 32-831 Roztoka 40. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: biuro@olszanski.com.pl , formularz kontaktowy pod adresem: olszanski.com.pl, telefonicznie pod numerem: 601 426 611 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować poprzez e-mail: biuro@olszanski.com.pl  lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności zmierzających do przekazania wszelkich niezbędnych informacji, zgodnych z zapytaniem.