MYJNIA SAMOOBSŁUGOWA

MYJNIA SAMOOBSŁUGOWA

Myjnia funkcjonująca przy Stacji Paliw Olszański to 3 – stanowiskowa myjnia bezdotykową i czynna jest codziennie 24 godziny na dobę.

Zdecydowaliśmy się zastosowanie urządzeń i technologii firmy Eurowash – wiodącego lidera w budowie profesjonalnych i ekologicznych myjni samoobsługowych.

Dostępne programy mycia:
-mycie zasadnicze / turbo piana – NOWOŚĆ !
-spłukiwanie
-woskowanie na gorąco
-nabłyszczanie
Dodatkowo do dyspozycji:
-rozmieniarka banknotów
-odkurzacz
-kompresor

Skontaktuj się z nami!

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Międzynarodowy i Krajowy Przewóz Towarów Kazimierz
Olszański z siedzibą w Roztoce, 32-831 Roztoka 40. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: biuro@olszanski.com.pl , formularz kontaktowy pod adresem: olszanski.com.pl, telefonicznie pod numerem: 601 426 611 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować poprzez e-mail: biuro@olszanski.com.pl  lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności zmierzających do przekazania wszelkich niezbędnych informacji, zgodnych z zapytaniem.